Medale w turnieju zdobyli:
Kategoria: Seniorzy | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
57 kg | Pepera Beata | - | - | - | - |
open 57 kg |
Pepera Beata | - |
- | - | - |
open +70 kg |
- | Papaj Ola | - | - | - |
open 73 kg |
- | - | - | - | Sikora Bartek |
+78 kg | - | Papaj Ola | - | - | - |
open +90 kg |
Biegaj Robert | - | - | - | - |
100 kg | Biegaj Robert | - | - | - | - |
Kategoria: Juniorzy | |||||
66 kg | - | - | - | - | Natkaniec Krzysztof |
73 kg | - | - |
- | - | Sikora Bartek |
Kategoria: Młodzicy | |||||
40 kg | - | - | - | - | Ciepał Grzegorz |
44 kg | - | Cieślik Klaudia |
- | - | - |
48 kg | Kaleta Ola | - | - | - | - |
50 kg | Barczyk Karol | Błaut Kamil | - | - | - |
52 kg | - | - | Natkaniec Joanna | - | - |
57 kg | - | - | Rams Zuzanna | - | - |
63 kg | Osmęda Karolina | - | - | - | - |
66 kg | Mikuła Paweł | - | - | - | - |
Kategoria: Dzieci | |||||
36 kg | - | - | Barczyk Jan | - | - |
48 kg | Maciąg Weronika | - |
Pogłódek Justyna | - | - |
55 kg | Sokół Dawid | - | - | - | - |
Punktacja medalowa turnieju Tolmezzo [Włochy] | |||
Lp. | Nazwa zespołu | Punkty | Medale |
1 | UKS Judo Wolbrom | 140 | - 10, - 4, - 4, - 0 |
2 | J.C. Piła | 106 | - 5, - 4, - 8, - 0 |
3 | J. St. Lorenzen | 102 | - 5, - 6, - 4, - 0 |
4 | Soc. Ginnastica TS | 88 | - 4, - 4, - 5, - 1 |
5 | ESSM Judo | 84 | - 4, - 4, - 5, - 0 |
6 | DLF Yama Arashi UD | 82 | - 4, - 3, - 6, - 0 |
7 | Team Romagna | 64 | - 2, - 2, - 5, - 0 |
8 | UKJ AON Warszawa | 58 | - 5, - 0, - 2, - 0 |
9 | Team San Polo | 50 | - 2, - 1, - 5, - 1 |
10 | Kuroki Tarcento | 48 | - 2, - 2, - 3, - 1 |
W turnieju wzięło udział 480 zawodników z 64 klubów z 8 państw - z Austrii, Chorwacji, Francji, Polski, S. Marino, Słowenii, Węgier i Włoch.
W klasyfikacji drużynowej UKS Judo Wolbrom zajął 1 miejsce.
66 kg - Długosz Maciek - I miejsce
Złoto i tytuł najlepszego technicznie zawodnika dla Maćka Długosza.
Wygrał wszystkie walki przed czasem.
66 kg - Długosz Maciej - 1 miejsce
Beata podczas treningu |
Beata "brązowa" wśród seniorek!
57 kg Pepera Beata - 3 miejsce
100 kg Biegaj Robert - 5 miejsce
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce |
Kategoria: Juniorzy mł. | ||||
63 kg | - | Ciepał Magda | - | - |
66 kg | - | - | Długosz Maciej | - |
Kategoria: Młodzicy | ||||
44 kg | Kaleta Ola | Cieślik Klaudia | - | - |
46 kg | Barczyk Karol | - | - | - |
57 kg | Rams Zuzanna | - | - | - |
63 kg | Osmęda Karolina | - | - | - |
Kategoria: Dzieci | ||||
28 kg | Kuraś Marta | - | - | - |
34 kg | - | - | Barczyk Jan | - |
48 kg | Pogłódek Justyna | Maciąg Weronika | - | - |
55 kg | - | - | Sokół Dawid | - |
W turnieju wzięło udział 779 zawodników z 91 klubów z Czech, Słowacji i Polski. UKS Judo Wolbrom uzyskał w punktacji medalowej 4 miejsce.
Pierwsze dziesiątka turnieju poniżej (klasyfikacja medalowa):
Cesky svaz judo VC Ostrava - Eesky pohar 2011 MEDALS PER CLUB |
||
Lp. | Nazwa zespołu | Medale |
1 | Czarni Bytom | - 9, - 7, - 6, - 2, - 10, - 1, - 6 |
2 | Mazowsze | - 7, - 1, - 6, - 1, - 3 |
3 | 1. Judo Club Banik Ostrava |
- 6, - 8, - 3, - 1, - 6, - 1, - 4 |
4 | Judo Wolbrom | - 6, - 3, - 3, - 3 |
5 | AON Warszawa | - 4, - 1, - 2 |
6 | Polonia Rybnik | - 2, - 1, - 8, - 5, - 1 |
7 | Judoclub Liberec | - 2, - 1, - 1, - 1 |
8 | Judo Sk Kralovo Pole Brno O.S. |
- 2, - 4, - 1, - 1, - 1 |
9 | Mittal Ostrava | - 2, - 1, - 2 |
10 | Judo Teplice | - 2, - 2 |
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce |
Kategoria: Juniorzy | ||||
63 kg | - | - | Ciepał Magda | - |
Kategoria: Juniorzy mł. | ||||
66 kg | Długosz Maciej | - | - | - |
Kategoria: Młodzicy | ||||
44 kg | Kaleta Ola | Cieślik Klaudia | - | - |
46 kg | Barczyk Karol | - | - | - |
50 kg | - | Błaut Kamil | - | - |
52 kg | Rams Zuzanna | - | Natkaniec Joanna | - |
66 kg | - | Ciepał Marcin | - | - |
Kategoria: Dzieci | ||||
30 kg | Jaroszewicz Jakub | - | - | - |
34 kg | - | Barczyk Jan | - | - |
40 kg | - | Kaleta Ania | - | - |
48 kg | Pogłódek Justyna | Maciąg Weronika | - | - |
55 kg | Sokół Dawid | - | - | - |
JUDO Košice HUSQVARNA VELKA CENA KOSIC V JUDE 2011 MEDALS PER CLUB |
||
Lp. | Nazwa zespołu | Medale |
1 | UKS Judo Wolbrom | - 7, - 6, - 2, - 2 |
2 | SK Zemplin Michalovce | - 5, - 3, - 4, - 1 |
3 | MLADOST R.SOBOTA | - 5, - 2, - 1 |
4 | Blekitni Tarnów | - 5, - 1, - 1 |
5 | UKS ASW Judo Jaslo | - 3, - 5, - 2, - 1 |
6 | UKS MOSIR Jaslo | - 2, - 2, - 3, - 3, - 1 |
7 | PM TARNOW | - 2, - 5, - 1 |
8 | Mladost Zilina | - 2 |
9 | Junior, Lucenec | - 1, - 6, - 5 |
10 | Judokan Bardejov | - 1, - 4, - 1, - 1 |
11 | TJ Mladost Poprad | - 1, - 3, - 3 |
12 | TJ Mladost Zilina | - 1, - 2 |
13 | SC Olymp Krasnodar | - 1, - 1 |
14 | Universal SK Presov | - 1, - 5 |
15 | UTE | - 1, - 2 |
16 | 1JC BANIK OSTRAVA CZ | - 1 |
17 | JUDO KLUB KOSICE | - 2, - 1, - 1, - 1 |
18 | SOKOL PRAHA VRSOVICE | - 2 |
19 | TJ SLAVIA PU PRESOV | - 1, - 2, - 1 |
20 | Slavia ZU Zilina | - 1, - 2 |
21 | DK SNV | - 2, - 1 |
Najlepsze Życzenia Świąteczne
Zdrowych i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2011.
Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów, -ek i Juniorów, -ek Młodszych w Judo
Turniej Rankingowy Młodzików i Młodziczek w Judo
Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo Wolbrom