złoty medal
25kg - Andrzej Sierpiński
brązowy medal
32kg - Laura Gabryś
35kg - Lara Gabryś
36kg - Sara Sierpińska
Dzieci do lat 10
złoty medal
21kg - Krzysztof Sałek
32kg - Maja Świda
srebrny medal
23kg - Karol Kosiór
24kg - Andrzej Sierpiński
25kg - Roksana Samoiluk
53kg - Eryk Kisielewski
brązowy medal
21kg - Piotr Chaberka
23kg - Jakub Biedroń
Dzieci do lat 12
złoty medal
59kg - Jakub Banyś
srebrny medal
45kg - Antek Stajniak
brązowy medal
40kg - Jan Soni
45kg - Julia Wrześniak
Dzieci do lat 14
srebrny medal
45kg - Wojciech Januszek
52kg - Natalia Zając
Pełne wyniki turnieju dostępne tutaj.
Dzieci do lat 10
złoty medal
33kg - Świda Maja
srebrny medal
33kg - Biedroń Alicja
Dzieci do lat 12
złoty medal
44kg - Woźniczko Nadia
srebrny medal
60kg - Banyś Jakub
brązowy medal
27kg - Zając Kamil
44kg - Zyś Roksana
55kg - Rutkowski Michał
Dzieci do lat 14
srebrny medal
33kg - Krężel Nela
52kg - Zając Natalia
brązowy medal
46kg - Januszek Wojciech
Dzieci ur. 2006-2007r.
złoty medal
40kg - Kiwior Maciej
45kg - Januszek Wojciech
+66kg - Rdest Karol
srebrny medal
33kg - Krężel Nela
36kg - Wójcik Marcel
55kg - Warzecha Tymoteusz
brązowy medal
36kg - Gil Mikołaj
40kg - Broczkowski Adam
55kg - Pokorski Paweł
57kg - Żyła Aleksandra
Dzieci ur. 2008-2009r.
złoty medal
40kg - Sobota Bartosz
43kg - Woźniczko Nadia
55kg - Banyś Jakub
+58kg - Kubański Szymon
srebrny medal
33kg - Bąba Oliver
35kg - Sierpińska Sara
43kg - Bichta Julia
brązowy medal
28kg - Gabryś Laura
55kg - Szyszkiewicz Jan
Dzieci ur. 2010-2011r.
złoty medal
33kg - Świda Maja
35kg - Warzecha Maciej
brązowy medal
25kg - Krężel Natalia
33kg - Biedroń Alicja
37kg - Gamrat Zuzanna
Dzieci ur. 2011-2012r.
srebrny medal
21kg - Sałek Krzysztof
25kg - Sierpiński Andrzej
brązowy medal
21kg - Kowalski Kacper
Dzieci ur. 2012-2013r.
złoty medal
23kg - Kosiór Karol
24kg - Żyła Natalia
srebrny medal
23kg - Chaberka Piotr
24kg - Samoiluk Roksana
brązowy medal
23kg - Gbyl Antoni
24kg - Marcinowska Klaudia
W turnieju wzięło udział 136 zawodników z 11 z Polski oraz z 2 klubów z Czech.
Kierownikiem organizacyjnym zawodów był Dariusz Sałek. Dobrą organizację turnieju zawdzięczamy również bardzo dużemu zaangażowaniu rodziców i zawodników naszego klubu.
Dzieci do lat 14
złoty medal
33kg - Bąba Oliver
42kg - Woźniczko Nadia
42kg - Januszek Wojciech
srebrny medal
42kg - Bichta Julia
55kg - Warzecha Tymoteusz
brązowy medal
33kg - Krężel Nela
5 miejsce
39kg - Broczkowski Adam
56kg - Żyła Aleksandra
W nieoficjalnej punktacji drużynowej zajęliśmy I miejsce w kategorii Dzieci.
Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów, -ek i Juniorów, -ek Młodszych w Judo
Turniej Rankingowy Młodzików i Młodziczek w Judo
Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo Wolbrom