XII Mikołajkowy Turniej Judo
Kategoria: Dzieci starsze | |||
Waga | złoty | srebrny | brązowy |
36 kg | - | Kuraś Marta | - |
36 kg | - | Barczyk Jan |
- |
39 kg | - | Barczyk Wiktor | Ciepał Grzegorz |
45 kg | Pogłódek Justyna | Paś Natalia | - |
48 kg | Maciąg Weronika | - | - |
52 kg | Sokół Dawid | - | - |
60 kg | Ciepał Marcin | - | - |
Kategoria: Dzieci młodsze | ||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 5 miejsce |
29 kg | - | - | - | Substelny Jakub |
33 kg | Jaroszewicz Jakub | - |
- | - |
35 kg | - | - | Pietrasik Krystian | Stojek Dawid |
37 kg | - | Paś Anna | - | - |
43 kg | Kaleta Ania | - | - | - |
53 kg | Sokół Jakub | - | - | - |
Medale w turnieju zdobyli:
Kategoria: Dzieci starsze (98 -99r. urodzenia) | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
34 kg | Barczyk Jan (Wolbrom) |
Olchawa Bartek (Bochnia) |
Kiebzak Michał (Sułkowice) Przebinda Natalia (Sułkowice) |
- | Książek Paweł (Wolbrom) Orczyk Jakub (Wolbrom) |
38 kg | Barczyk Wiktor (Wolbrom) |
Ciepał Grzegorz (Wolbrom) |
Buczek Dawid (Bochnia) |
Dregan Piotr (Wolbrom) |
Korpała Radek (Bochnia) |
42 kg | Stanuszek Konrad (Bochnia) |
Paś Natalia (Wolbrom) |
Bożyński Kacper (Bochnia) |
Czyszczoń Barnaba (Wolbrom) |
Grzanka Dominik (Wolbrom) |
46 kg | Pogłódek Justyna (Wolbrom) |
Maciąg Weronika (Wolbrom) |
Polak Magda (Sułkowice) |
- | - |
44 kg | Kaleta Ola (UKS Judo Wolbrom) |
Katona Szabina (Judo Domaszek) |
Pogłódek Justyna (UKS Judo Wolbrom) |
Bargieł Małgorzata (Katana Sułkowice) |
- |
46 kg | Kaleta Ola (Wolbrom) |
Zajączkowski Dawid (Bochnia) |
Sokół Dawid (Wolbrom) |
Kozak Krzysztof (Bochnia) |
Karoń Dominik (Wolbrom) |
55 kg | Rams Zuzia (Wolbrom) |
Kotara Sebastian (Bochnia) |
Juszczyk Konrad (Bochnia) |
Grabczyk Michał (Sułkowice) |
- |
65 kg | Ciepał Marcin (Wolbrom) |
- | - | - | - |
Kategoria: Dzieci młodsze (2000r. urodzenia i młodsze) | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
25 kg | Substelny Jakub (Wolbrom) |
Kubas Kamil (Bochnia) |
Kubas Kacper (Bochnia) |
- | - |
27 kg | Barczyk Piotr (Wolbrom) |
Świerczek Oskar (Wolbrom) |
- | - | - |
30 kg | Adamczyk Piotr (Wolbrom) |
Kiebzak Wiktor (Sułkowice) |
Kuraś Marta (Wolbrom) Rynduch Jakub (Bochnia) |
- | Delorme Kamil (Bochnia) Kowalski Karol (Bochnia) |
33 kg | Jaroszewicz Jakub (Wolbrom) |
Moskal Wojciech (Sułkowice) |
Jaroszewicz Grzegorz (Wolbrom) |
Latoń Dawid (Sułkowice) |
- |
36 kg | Pietrasik Krystian (Wolbrom) |
Paś Anna (Wolbrom) |
Smentek Jakub (Wolbrom) Stojek Dawid (Wolbrom) |
- | Szczepara Krystian (Wolbrom) Czyszczoń Jonasz (Wolbrom) |
42 kg | Śmiłek Norbert (Sułkowice) |
Tworzydło Marcin (Bochnia) |
Nowak Maciej (Bochnia) |
Kościółek Kamil (Wolbrom) |
- |
42 kg | Kozik Jan (Sułkowice) |
Kaleta Ania (Wolbrom) |
Kozłowska Natalia (Wolbrom) |
Madej Patryk (Bochnia) |
- |
50 kg | Sokół Kuba (Wolbrom) |
Makowiecki Paweł (Bochnia) |
Rogal Bartek (Wolbrom) Krawczyk Gabriel (Bochnia) |
- | Łukasik Szymon (Wolbrom) Gamrot Maciej (Wolbrom) |
W turnieju wzięli udział zawodnicy z klubów: MOSiR Bochnia, Katana Sułkowice oraz UKS Judo Wolbrom.
Medale w turnieju zdobyli:
Kategoria: Dzieci starsze | |||
Waga | złoty | srebrny | brązowy |
33 kg | Barczyk Jan | - | - |
48 kg | Maciąg Weronika | Pogłódek Justyna |
- |
+60 kg | Ciepał Marcin | - | - |
Kategoria: Dzieci młodsze | |||
Waga | złoty | srebrny | brązowy |
30 kg | Kuraś Marta Jaroszewicz Jakub |
Krzywański Jan | - |
33 kg | Adamczyk Piotr | - |
- |
35 kg | Szczepara Krystian | - | Pietrasik Krystian |
36 kg | Paś Anna | - | - |
40 kg | Kaleta Ania | Paś Natalia Dregan Piotr |
- |
45 kg | Sokół Jakub | - | Grzanka Dominik |
Dzieci starsze (98 - 99r. Ur)
36 kg
Buczek Dawid - Bochnia - 1 miejsce
Barczyk Jan - Wolbrom - 2 miejsce
Szatan Kacper - Wolbrom - 3 miejsce
Mączko Patryk - Bochnia - 4 miejsce
Szczepara Marek - Wolbrom - 5 miejsce
40 kg
Maciąg Weronika - Wolbrom - 1 miejsce
Paś Natalia - Wolbrom - 2 miejsce
Kolasa Iwona - Bochnia - 3 miejsce
40 kg
Kokosza Piotr - Sosnowiec - 1 miejsce
Kuca Dawid - Sosnowiec - 2 miejsce
Drega Piotr - Wolbrom - 3 miejsce
Kępa Hubert - Bochnia - 4 miejsce
44 kg
Kaleta Ola - Wolbrom - 1 miejsce
Pogłódek Justyna - Wolbrom - 2 miejsce
Grabowska Jessica - Grot Kr. - 3 miejsce
Stępień Joanna - Bochnia - 4 miejsce
44 kg
Barczyk Wiktor - Wolbrom - 1 miejsce
Porębski Borys - Sosnowiec - 2 miejsce
Karoń Dominik - Wolbrom - 3 miejsce
Kozak Krzysztof - Bochnia - 4 miejsce
Grzanka Dominik - Wolbrom - 5 miejsce
57 kg
Rams Zuzia - Wolbrom - 1 miejsce
Choma Oliwier - Bochnia - 2 miejsce
Sokół Dawid - Wolbrom - 3 miejsce
Juszczyk Konrad - Bochnia - 4 miejsce
Drzazga Grzegorz - Bochnia - 5 miejsce
+57 kg
Ciepał Marcin - Wolbrom - 1 miejsce
Pajor Jakub - Sosnowiec - 2 miejsce
Żyła Daniel - Wolbrom - 3 miejsce
Dzieci młodsze (2000r. Ur. I młodsze)
24 kg
Kośmider Amadeusz - Bochnia - 1 miejsce
26 kg
Adamczyk Piotr - Wolbrom - 1 miejsce
Kowalski Karol - Bochnia - 2 miejsce
Rynduch Jakub - Bochnia - 3 miejsce
Kuraś Marta - Wolbrom - 4 miejsce
Substelny Jakub - Wolbrom - 5 miejsce
28 kg
Furmański Filip - Bochnia - 1 miejsce
Pławecki Damian - Bochnia - 2 miejsce
Wątorek Oliwia - Bochnia - 3 miejsce
Mitov Izabela - Sosnowiec - 4 miejsce
Barczyk Piotr - Wolbrom - 5 miejsce
30 kg
Jaroszewicz Jakub - Wolbrom - 1 miejsce
Szczota Bartek - Sosnowiec - 2 miejsce
Jaroszewicz Grzegorz - Wolbrom - 3 miejsce
De Lorme Kamil - Bochnia - 3 miejsce
Szczepara Krystian - Wolbrom - 5 miejsce
Paś Anna - Wolbrom - 5 miejsce
36 kg
Grabowski Bartek - Wolbrom - 1 miejsce
Madej Patryk - Bochnia - 2 miejsce
Pietrasik Krystian - Wolbrom - 3 miejsce
Nowak Maciej - Bochnia - 3 miejsce
Stojek Dawid - Wolbrom - 5 miejsce
40 kg
Kaleta Ania - Wolbrom - 1 miejsce
Kozłowska Natalia - Wolbrom - 2 miejsce
Rogal Bartek - Wolbrom - 3 miejsce
Król Wiktoria - Bochnia - 4 miejsce
+40 kg
Sokół Kuba - Wolbrom - 1 miejsce
Januszek Kamil - Wolbrom - 2 miejsce
W turnieju wzięli udział zawodnicy z klubów: MOSiR - Bochnia, Budowlani - Sosnowiec, Grot Kraków oraz UKS Judo - Wolbrom.
FOTO GALERIA – REPORTAŻ
Dzieci:
24 kg
Substelny Jakub - I miejsce
30 kg
Jaroszewicz Jakub - I miejsce
Barczyk Piotr - III miejsce
33 kg
Szczepara Krystian - I miejsce
Jaroszewicz Grzegorz - II miejsce
Krzywański Jan - II miejsce
Barczyk Jan - III miejsce
36 kg
Grabowski Bartek - I miejsce
Kozłowska Natalia - I miejsce
38 kg
Szatan Kacper - III miejsce
40 kg
Kaleta Ola - I miejsce
Maciąg Weronika - I miejsce
Kaleta Ania - II miejsce
Barczyk Wiktor - III miejsce
42 kg
Karoń Dominik - I miejsce
50 kg
Rams Zuzia - I miejsce
Sokół Dawid - III miejsce
+50 kg
Sokół Jakub - I miejsce
60 kg
Ciepał Marcin - I miejsce
FOTO GALERIA – REPORTAŻ
Dzieci:
27 kg
Barczyk Piotr - 3 miejsce
30 kg
Barczyk Jan - 2 miejsce
33 kg
Krzywański Jan - 2 miejsce
36 kg
Barczyk Wiktor - 1 miejsce
Ciepał Grzesiek - 2 miejsce
Kozłowska Natalia - 3 miejsce
37 kg
Szatan Kacper - 3 miejsce
38 kg
Kaleta Ania - 1 miejsce
40 kg
Karoń Dominik - 1 miejsce
43 kg
Maciąg Weronika - 1 miejsce
46 kg
Sokół Dawid - 1 miejsce
52 kg
Sokół Jakub - 1 miejsce
65 kg
Ciepał Marcin - 1 miejsce
Młodzicy:
42 kg
Starzyk Krzysztof - 1 miejsce
Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów, -ek i Juniorów, -ek Młodszych w Judo
Turniej Rankingowy Młodzików i Młodziczek w Judo
Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo Wolbrom