W turnieju bralo udzial 84 dzieci (w tym 53 z Wolbromia) z klubów Grot Kraków, Jordan Kraków, Budowlani Sosnowiec, Ronin Olkusz, Judo Wolbrom.
Dzieci: ur. 2000 i młodsi
20kg
Kuraś Marta - 1 miejsce - (tr. Banyś) SP 1
23kg
Nawieśniak Konrad - 1 miejsce - (tr. Olewiński) Przedszkole nr 1
Krężel Mikołaj - 2 miejsce - (tr. Olewiński) Przedszkole nr 1
24kg
Sosnowski Bartek - 1 miejsce - (tr. Olewiński) SP 1
Pijaj Marcin - 2 miejsce - (tr. Olewiński) SP 1
Krzywański Jan - 3 miejsce - (tr. Banyś) SP Gołaczewy
27kg
Pasternak Kaja - 1 miejsce - (tr. Olewiński) SP 1
Paszkowski Kuba - 2 miejsce - (tr. Olewiński) SP 1
Dzieci: ur. 1998-99
25kg
Barczyk Jan - 2 miejsce - (tr. Banyś) SP 1
28kg
Ciepał Grzegorz - 1 miejsce - (tr. £aksa, Biegaj) SP 1
świerczek Oskar - 2 miejsce - (tr. £aksa, Biegaj) SP 1
Osuszek Wojek - 3 miejsce - (tr. £aksa, Biegaj) SP 1
30kg
Barczyk Wiktor - 1 miejsce - (tr. Banyś) SP 1
Pasternak Karol - 3 miejsce - (tr. Olewiński) SP 1
Furman Adrian - 3 miejsce - (tr. £aksa, Biegaj) SP 1
29kg
Kaleta Ola - 1 miejsce - (tr. £aksa, Biegaj) SP 1
Cieślik Klaudia - 2 miejsce - (tr. £aksa, Biegaj) SP 1
Maciąg Weronika - 3 miejsce - (tr. £aksa, Biegaj) SP 1
34kg
Sosnowski Piotr - 1 miejsce - (tr. Olewiński) SP 1
Kawula Mateusz - 2 miejsce - (tr. Olewiński) SP 2
35kg
Rams Zuzia - 1 miejsce - (tr. Banyś) SP 1
Pogłódek Justyna - 2 miejsce - (tr. £aksa, Biegaj) SP 1
39kg
Moń Szymon - 1 miejsce - (tr. Banyś) SP 2
46kg
Kondziołka Igor - 1 miejsce - (tr. Banyś) SP 1
Sokół Dawid - 2 miejsce - (tr. £aksa, Biegaj) SP 1
Kawula Patryk - 3 miejsce - (tr. Olewiński) SP 2
54kg
Ciepał Marcin - 1 miejsce - (tr. Banyś)
Dzieci ur. 1996-97
32kg
Natkaniec Ania - 1 miejsce - (tr. Banyś) SP Gołaczewy
Osuszek Justyna - 3 miejsce - (tr. Biegaj) SP 1
33kg
Barczyk Karol - 1 miejsce - (tr. Banyś) SP 1
38kg
Dudek Anna - 1 miejsce - (tr. Biegaj) SP 1
Pęczak Konstancja - 2 miejsce - (tr. Biegaj) SP 1
Kotnis Ewa - 3 miejsce - (tr. Biegaj) SP 1
38kg
Drążkiewicz Kamil - 1 miejsce - (tr. Biegaj) SP 1
40kg
Półtorak Kuba - 2 miejsce - (tr. Biegaj) SP 2
45kg
Żuber Szymon - 3 miejsce - (tr. Biegaj) SP 1
50kg
Fira Damian - 3 miejsce - (tr. Banyś) SP 2
+60kg
Wójcikowski Konrad - 1 miejsce - (tr. Biegaj) SP 1