W dniu 18 września na naszych matach został rozegrany Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom. W turnieju wystąpiło w sumie 102 młodych adeptów judo z 12 klubów (w tym 3 z zagranicy - Węgry, Rumunia i Słowacja). Zawodnicy oprócz indywidualnych zmagań, walczyli również o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom w klasyfikacji klubowej. Po podsumowaniu wszystkich wyników puchar zdobył nasz klub UKS Judo Wolbrom, który osobiście na zakończenie wręczył nam Burmistrz Adam Zielnik. Drugie miejsce w klasyfikacji punktowej zdobył MOSiR Bochnia, a trzecie pojechało za granicę do Bardejowa (Słowacja).
Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki:
Kategoria: Dzieci do lat 9 | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
20kg | Zając Kamil (UKS Judo Wolbrom) |
- | - | - | - |
26kg |
Samuel Stawiarz (MOSiR Bochnia) |
Tamara Hudakova (JC BARDEJOV) |
Jakub Struzik (MOSiR Bochnia) |
- | - |
27kg | Zyś Roksana (UKS Judo Wolbrom) |
Fryderyk Sowa (MOSiR Bochnia) |
Szpuga Franciszek (UKS Judo Wolbrom) |
- | - |
32kg | Woźniczko Nadia (UKS Judo Wolbrom) |
Bichta Julia (UKS Judo Wolbrom) |
Dominika Miś (MOSiR Bochnia) |
- | - |
34kg | Hanah Hankova (JC BARDEJOV) |
Filus Dawid (UKS Judo Wolbrom) |
- | - | - |
38kg | Węglarz Wiktoria (UKS Judo Wolbrom) |
Banyś Jakub (UKS Judo Wolbrom) |
- | - | - |
Wyniki klasyfikacji punktowej U9: | ||
Lp. | Nazwa zespołu | Punkty |
1 | UKS Judo Wolbrom |
39,5
|
2 | MOSiR Bochnia |
19,0
|
3 | JC BARDEJOV |
12,0
|
Kategoria: Dzieci do lat 11 | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
26kg | Dominika Możdżeń (MOSiR Bochnia) |
Krężel Nela (UKS Judo Wolbrom) |
- | - | - |
30kg | Božidara Macečkova (JC BARDEJOV) |
Justyna Wojcieszek (MOSiR Bochnia) |
- | - | - |
37kg | Kałwa Anna (UKS Judo Wolbrom) |
Zając Natalia (UKS Judo Wolbrom) |
- | - | - |
25kg | Tymon Heród (MKS CM JORDAN K-w) |
Filip Możdżeń (MOSiR Bochnia) |
Jakub Dyga (MOSiR Bochnia) |
Kamil Możdżeń (MOSiR Bochnia) |
- |
29kg | Gil Mikołaj (UKS Judo Wolbrom) |
Oliver Vozarsky (JC BARDEJOV) |
Maciej Ryncarz (MOSiR Bochnia) |
Wójcik Marcel (UKS Judo Wolbrom) |
Borys Żmijewski (MKS CM JORDAN K-w) |
32kg | Kiwior Maciej (UKS Judo Wolbrom) |
Piotr Tobiasz (MOSiR Bochnia) |
Januszek Wojciech (UKS Judo Wolbrom) Bartosz Król (MOSiR Bochnia) |
- | Szymon Żak (UKS GROT K-ÓW) Michał Ćwik (MOSiR Bochnia) |
37kg | Dominik Romik (KSJ Hejnał Kęty) |
Karol Łach (MOSiR Bochnia) |
Pokorski Paweł (UKS Judo Wolbrom) |
Filip Bernath (JC BARDEJOV) |
- |
40kg | Szymon Kwandrans (UKS GROT K-ÓW) |
Jakub Nycz (KSJ Hejnał Kęty) |
Filip Tomczykiewicz (MKS CM JORDAN K-w) |
Max Omeonu (UKS GROT K-ÓW) |
- |
44kg | Szymon Mierzwiński (MOSiR Bochnia) |
Maślisz Miłosz (UKS Judo Wolbrom) |
Paweł Włoch (UKS GROT K-ÓW) |
- | - |
54kg | Rdest Karol (UKS Judo Wolbrom) |
- | - | - | - |
Wyniki klasyfikacji punktowej U11: | ||
Lp. | Nazwa zespołu | Punkty |
1 | UKS Judo Wolbrom |
50,0
|
2 | MOSiR Bochnia |
44,5
|
3 | JC BARDEJOV |
12,0
|
3 | KSJ Hejnał Kęty |
12,0
|
5 | MKS CM JORDAN K-w |
10,5
|
5 | UKS GROT K-ÓW |
10,5
|
Kategoria: Dzieci do lat 13 | |||||
Waga | złoty | srebrny | brązowy | 4 miejsce | 5 miejsce |
34kg | Tereza Vanekova (JC BARDEJOV) |
Galicka Natalia (UKS Judo Wolbrom) |
Sałek Natalia (UKS Judo Wolbrom) |
- | - |
45kg | Nikola Kostka (KSJ Hejnał Kęty) |
Jolanta Dobosz (KSJ Hejnał Kęty) |
Antonina Berezowska (UKS GROT K-ÓW) |
- | - |
52kg | Wiktoria Ziober (GUJAKAN JAWORZNO) |
Kinga Rosiek (UKJ CENTRUM K-L) |
Marzena Gabryś (KSJ Hejnał Kęty) |
- | - |
57kg | Natalia Zięciak (UKJ CENTRUM K-L) |
- | - | - | - |
30kg | Brunó Boka (Domaszék Judo ISE) |
Alex Madera (JC BARDEJOV) |
Leon Heród (MKS CM JORDAN K-w) |
Michał Majkowski (MDK KRAKÓW) |
- |
36kg | Jakub Moskal (TS Wisła Kraków) |
Igor Dziadowiec (MOSiR Bochnia) |
Waszkiewicz Kacper (UKS Judo Wolbrom) |
- | - |
40kg | Duch Szymon (UKS Judo Wolbrom) |
Gorgoń Damian (UKS Judo Wolbrom) |
Michał Adamczyk (TS Wisła Kraków) |
Filip Kras (GUJAKAN JAWORZNO) |
Igor Dziadowiec (MOSiR Bochnia) |
42kg | Jan Barwacz (TS Wisła Kraków) |
Kiwior Piotr (UKS Judo Wolbrom) |
Michał Trojan (MOSiR Bochnia) |
Szymon Kok (TS Wisła Kraków) |
- |
45kg | Luca Felber (Unio Judo Satu Mare) |
Błasik Wiktor (UKS Judo Wolbrom) |
Oliwer Żelichowski (MOSiR Bochnia) Cris Felber (Unio Judo Satu Mare) |
- |
Kowalski Konrad |
50kg | Antoni Juszczyk (MOSiR Bochnia) |
Myszor Wiktor (UKS Judo Wolbrom) |
Filus Mateusz (UKS Judo Wolbrom) |
Tobias Hudak (JC BARDEJOV) |
Dudek Konrad (UKS Judo Wolbrom) |
55kg | Martin Jusko (JC BARDEJOV) |
Filip Oleksy (MOSiR Bochnia) |
Maciej Kumor (MOSiR Bochnia) |
Tracz Paweł (UKS Judo Wolbrom) |
Rdest Karol (UKS Judo Wolbrom) |
62kg | Banyś Filip (UKS Judo Wolbrom) |
Krystian Wolf (KSJ Hejnał Kęty) |
Wojciech Małczyk (UKJ CENTRUM K-L) |
- | - |
Wyniki klasyfikacji punktowej U13: | ||
Lp. | Nazwa zespołu | Punkty |
1 | UKS Judo Wolbrom |
49,5
|
2 | MOSiR Bochnia |
27,5
|
3 | KSJ Hejnał Kęty |
20,5
|
4 | JC BARDEJOV |
19,0
|
5 | TS Wisła Kraków |
17,5
|
Wyniki klasyfikacji punktowej klubowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom | ||
Lp. | Nazwa zespołu | Punkty |
1 | UKS Judo Wolbrom |
139,0
|
2 | MOSiR Bochnia |
91,0
|
3 | JC BARDEJOV |
43,0
|